Medewerkers Regieorgaan SIA

Richard Slotman

Directeur

E: richard.slotman@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 45

 

Martje van Ankeren

Programmamanager

Top-up, smart liveable cities, RAAK-award

E: martje.vanankeren@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 58 / 06 - 57 74 19 97

 

Rowinda Appelman

Programmamanager

City Deal Kennis Maken

E: rowinda.appelman@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 42 56 94 17

 

Annemieke Arendsen

Communicatiemedewerker

E: annemieke.arendsen@regieorgaan-sia.nl

T: 06-83 10 41 08

 

Corien Bos

Programma-assistent

E: corien.bos@regieorgaan-sia.nl

T: 030 – 633 14 89

 

Sjoerd Buijtenweg

Programma-assistent

E: sjoerd.buijtenweg@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 82 

 

Patrick Cramers

Lid directieteam / Hoofd samenwerking

E: patrick.cramers@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 54 28 09 19

 

Kim Damen

Communicatieadviseur

E: kim.damen@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 13 96 53 72

 

Eras Draaijers

Programmamanager

E: eras.draaijers@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 33 16 33 72 

 

Mariken Elsen

Strategisch adviseur

E: mariken.elsen@regieorgaan-sia.nl

T: 06 -  57 58 13 03

 

Willemijn van Gastel

Programmamanager

E: willemijn.vangastel@regieorgaan-sia.nl

 

Sanne Geelhoed

Junior programmamanager

NWA

E: sanne.geelhoed@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 81

 

Erik Greven

Lid directieteam / Hoofd bedrijfsvoering

E: erik.greven@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 53 29 12 55

 

Maartje Harmelink

Programmamanager

E: maartje.harmelink@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 30 18 43 23

 

Loes Jansen

Programma-assistent

E: loes.jansen@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 59

 

Christina de Jong

Programma-assistent

E: christina.dejong@regieorgaan-sia.nl

T: 030  633 14 68

 

Nokta Karaoglan

Medewerker bedrijfsvoering

E: nokta.karaoglan@regieorgaan-sia.nl

 

Frank Karelse

Programmamanager

RAAK-PRO

E: frank.karelse@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 87 / 06 - 11 56 71 54

 

Eric Keizer

Communicatieadviseur

E: eric.keizer@regieorgaan-sia.nl

T: 06- 31 76 38 44

 

Stefanie Klaassen

Adviseur Informatie

E: stefanie.klaassen@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 52

 

Marcel Kleijn

Strategisch adviseur

E: marcel.kleijn@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 13 18 27 09

 

Marianne Kroon

Communicatieadviseur

SIA-congres, pers, publiciteit

E: marianne.kroon@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 44 / 06 - 51 31 89 77

 

Monique Lamine

Lid directieteam / Hoofd programma's

E: Monique.lamine@regieorgaan-sia.nl

T: +31 (0) 6 22 45 66 77

 

 

Marcus van Leeuwen

Programmamanager

E: marcus.vanleeuwen@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 12 25 32 27

 

Inez Meurs

Lid directieteam / Hoofd programma's

E: inez.meurs@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 51 31 91 14

 

Erik van Oorschot

Programmamanager MKB

E: erik.vanoorschot@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 37 44 58 13

 

Monique Overbeek

Adviseur processen

E: monique.overbeek@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 51

 

Shirley Pesik

Adviseur bedrijfsvoering

E: shirley.pesik@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 42 / 06 - 51 31 90 26

 

Lorianne Placidus

Programma-assistent 

E: lorianne.placidus@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 67

 

Lex Sanou

Programmamanager

21st century skills, SPRONG Educatief, onderwijsonderzoek

E: lex.sanou@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 48 / 06 - 24 90 48 31

 

Mieke Scheffer

Programmamedewerker

E: mieke.scheffer@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 44 43 23 70

 

Conny Schenkenberg

Directiesecretaresse

E: conny.schenkenberg@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 45

 

Wouter Segeth

Programmamanager

Take-off hbo

E: wouter.segeth@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 600 12 74 / 06 - 29 07 28 17

 

Thijs Simons

Programmamanager Groene Domein

E: thijs.simons@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 83 25 91 52

 

Michèle Sons

Programmamanager

RAAK-mkb, KIEM

E: michele.sons@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 23 30 12 27 

 

Elly Spruit

Programma-assistent

E: elly.spruit@regieorgaan-sia.nl

T: 030 – 600 13 03

 

Jetze Touber

Adviseur informatie

E: jetze.touber@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 83 25 01 06

 

Karlijn op het Veld

Programmamanager

E: karlijn.ophetveld@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 82 98 39 29

 

Harmen Veldman

Programmamanager GoChem

E: harmen.veldman@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 31 97 65 94 

 

Nicole Verhoeven

Adviseur P&O

E: n.verhoeven@nwo.nl

T: 070 - 349 49 89

 

Linda Victoria

Programma-assistent

E: linda.victoria@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 48

 

Lammy van Welbergen

Secretaresse directieteam

E: lammy.vanwelbergen@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 600 12 27

 

Matthijs Witkam

Adviseur bedrijfsvoering

E: matthijs.witkam@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 22 62 97 41