Medewerkers Regieorgaan SIA

Richard Slotman

directeur

E: richard.slotman@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 56


Martje van Ankeren

programmamanager

E: martje.vanankeren@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 58 / 06 - 57 74 19 97

benaderen voor:

smart liveable cities, RAAK-award, Top-up

 

Rowinda Appelman

programmamanager

E: rowinda.appelman@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 42 56 94 17

benaderen voor:

City Deal Kennis Maken

 

Jacky Bax

programmamanager

E: jacky.bax@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 57 / 06 - 22 11 68 74


Rolf Bossert

programmamanager

E: rolf.bossert@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 46 / 06 - 51 31 90 63

benaderen voor:

KIEM-VANG en Research Through Design

 

Michiel Bruins

medewerker bedrijfsvoering & informatie

E: michiel.bruins@regieorgaan-sia.nl

T: 030 -633 14 53

benaderen voor:

crediteurenadministratie

 

Ligaya Butalid

programmamanager

E: ligaya.butalid@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 47 / 06 - 83 53 31 73

benaderen voor:

RAAK-publiek, RAAK-internationaal, Lerende netwerken


Erwin Devilee

adviseur bedrijfsvoering

E: erwin.devilee@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 6 33 14 43

 

Tanja Gaustad

adviseur informatie

E: tanja.gaustad@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 45 / 06 - 57 71 09 89


Loes Jansen

programma assistent / secretaresse

E: loes.jansen@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 6 33 14 59

benaderen voor:

projectadministratie RAAK-PRO

 

Frank Karelse

programmamanager

E: frank.karelse@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 50 / 06 - 11 56 71 54

benaderen voor:

RAAK-PRO, L.INT, KIEM-Smart Industry

 

Marcel Kleijn

programmamanager

E: marcel.kleijn@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 59 / 06 - 13 18 27 09


Arjan Koeslag

programmamanager

E: arjan.koeslag@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 23 21 57 92

benaderen voor:

Groene hogescholen, Internationalisering

 

Marianne Kroon

communicatieadviseur

E: marianne.kroon@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 44 / 06 - 51 31 89 77

benaderen voor:

pers en publiciteit, nieuwsbrief, website en SIA-congres

 

Thomas Leerink

programma assistent

E: thomas.leerink@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 52

benaderen voor:

projectadministratie RAAK-publiek, Smart Urban Regions of the Future (SURF) en Research Through Design (RTD), Lectoren voor NWO-instituten (L.INT), KIEM-regelingen: Logistiek, 21e eeuwse vaardigheden, HTSM Smart industry, Platform-regeling

 

Inez Meurs

programmamanager

E: inez.meurs@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 51 31 91 14

benaderen voor:

RAAK-publiek, Pitstopvoucher

Monique Overbeek

programma assistent

E: monique.overbeek@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 51

benaderen voor:

projectadministratie RAAK-mkb, KIEM-VANG en KIEM Creatieve Industrie, Top-up

 

Shirley Pesik

adviseur bedrijfsvoering

E: shirley.pesik@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 42 / 06 - 51 31 90 26

 

Lex Sanou

programmamanager

E: lex.sanou@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 48 / 06 - 24 90 48 31

benaderen voor:

RAAK-mkb, POdium, 21st century skills

 

Conny Schenkenberg

directie secretaresse

E: conny.schenkenberg@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 56

benaderen voor:

agenda Richard Slotman


Judith Schueler

programmamanager

E: judith.schueler@regieorgaan-sia.nl

T: 030 - 633 14 46 / 06 - 39 83 71 18

benaderen voor:

Gebouwde omgeving en infrastructuur, Circulaire Economie

 

Wouter Segeth

programmamanager

E: wouter.segeth@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 29 07 28 17

benaderen voor:

Take-off hbo

 

Nicole Verhoeven

adviseur P&O

E: n.verhoeven@nwo.nl

T: 030 - 600 12 05

 

Willy van Wely

communicatieadviseur

E: willy.vanwely@regieorgaan-sia.nl

T: 06 - 12 63 44 30

benaderen voor:

pers en publiciteit, nieuwsbrief, website